Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Muzik Video Klip Sevgi Ask Eglence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Fıkra Kategori
   Hayvanlar alemi fıkraları
   Kadın erkek fıkraları
   Kayserili fıkraları
   Mühendis fıkraları
   Nam-ı Kemal fıkraları
   Nasreddin Hoca fıkraları
   Okul öğrenci fıkraları
   Politika fıkraları
   Sarhoş fıkraları
   Sarışın fıkraları
   Spor fıkraları
*   Temel (Karadenizli) fıkraları
   Türk ingiliz fransız fıkraları
   Diğer fıkralar
 
Çocuk fıkraları
F�kralar
 
Ali'nin ödevi
 Okunma  1181
 DAha 1.sınıfa yeni başlayan Ali'ye öğretmeni bana 5 cümle yazıp getireceksin diye ödev vermiş. Ali eve geldiğinde babası gazete okuyormuş.Ali:
'Babacım bana bir cümle söylermisin?'demiş. Basası sinirli olduğu için:
'Git başımdan be'demiş.Ali be cümleyi hemen yazmış.Annesini yanına gittiğinde ise annesi yemek yapıyormuş ve Sana margarininin şarksısını söylüyormuş.Ali:
'Anneciğim bana bir cümle söylermisin'dediğinde annesi:'sana sana sana'demiş.Abisinin yanına gittiğinde abisi Tarzancılık oynuyormuş.Ali:'Abi bana bir cümle söylermisi'demiş.Abisi:'Tarzan' diye bağırmış.Ali bu cümlelerin hepsini yazmış. Ablasının yanına gittiğinde ise ablası telefonda sevgilisi ile konuşuyormuş.Ali:'abla ban bir cümle söylermisin dediğinde ablası:'gelemem canım işim var'demiş.Ali bu cümleyüde yazmış.Geriye bir cümle kalmış.Dedesi bahçede odun kırıyormuş.O anda dedesinin kafasına odun gelmiş.Dedesi:'Do re mi fa şişti kafa'derken Ali bu cümleyide yazmış.Ertesi gün Ali okula gitmiş. Öğretmeni ilk cümleyi söyle demiş.Ali:'Git başımdan be'demiş.Öğretmen:'Kime dedin onu'diye sormuş.Ali:'Sana sana sana'demiş. Öğretmen:'Sen kendini ne zannediyorsun dediğinde,Ali:'Tarzan'diye bağırmış.Öğretmen:' yürü bakalım müdüre gidiyoruz'demiş.Ali:'gelemem canım işim var'diye karşılık vermiş.Müdürün yanına geldiklerinde müdür Ali'nin kafasına vurmuş.ALi'de:'Do re mi fa şişti kafa'demiş.
Puan Ver
 Toplam Puan  27  Ortalama  6.75
F�kray� Yazd�r
  Seçme Fıkralar
   Eve Gönderdim...    Tanımazsın
   Kimse Gelmez Bir Daha Buraya    Zeka işte
   Ameliyat yeri    Kırık Parmak
   Ya Bu!    Babamda görsün:)
   fenerli    Türk'sün dimi?
   Evde midir?    Kevser
   temel pilot olunca...    Poh
   Hacker Temel    Doğru söz
   Nazik Hanım    kedi
   Atma    Patates
    BlueSash.NET© 2001-2007