Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Muzik Video Klip Sevgi Ask Eglence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Fıkra Kategori
   Hayvanlar alemi fıkraları
   Kadın erkek fıkraları
   Kayserili fıkraları
   Mühendis fıkraları
   Nam-ı Kemal fıkraları
   Nasreddin Hoca fıkraları
   Okul öğrenci fıkraları
   Politika fıkraları
   Sarhoş fıkraları
   Sarışın fıkraları
   Spor fıkraları
*   Temel (Karadenizli) fıkraları
   Türk ingiliz fransız fıkraları
   Diğer fıkralar
 
Çocuk fıkraları
F�kralar
 
Ali'nin ödevi
 Okunma  1171
 DAha 1.sınıfa yeni başlayan Ali'ye öğretmeni bana 5 cümle yazıp getireceksin diye ödev vermiş. Ali eve geldiğinde babası gazete okuyormuş.Ali:
'Babacım bana bir cümle söylermisin?'demiş. Basası sinirli olduğu için:
'Git başımdan be'demiş.Ali be cümleyi hemen yazmış.Annesini yanına gittiğinde ise annesi yemek yapıyormuş ve Sana margarininin şarksısını söylüyormuş.Ali:
'Anneciğim bana bir cümle söylermisin'dediğinde annesi:'sana sana sana'demiş.Abisinin yanına gittiğinde abisi Tarzancılık oynuyormuş.Ali:'Abi bana bir cümle söylermisi'demiş.Abisi:'Tarzan' diye bağırmış.Ali bu cümlelerin hepsini yazmış. Ablasının yanına gittiğinde ise ablası telefonda sevgilisi ile konuşuyormuş.Ali:'abla ban bir cümle söylermisin dediğinde ablası:'gelemem canım işim var'demiş.Ali bu cümleyüde yazmış.Geriye bir cümle kalmış.Dedesi bahçede odun kırıyormuş.O anda dedesinin kafasına odun gelmiş.Dedesi:'Do re mi fa şişti kafa'derken Ali bu cümleyide yazmış.Ertesi gün Ali okula gitmiş. Öğretmeni ilk cümleyi söyle demiş.Ali:'Git başımdan be'demiş.Öğretmen:'Kime dedin onu'diye sormuş.Ali:'Sana sana sana'demiş. Öğretmen:'Sen kendini ne zannediyorsun dediğinde,Ali:'Tarzan'diye bağırmış.Öğretmen:' yürü bakalım müdüre gidiyoruz'demiş.Ali:'gelemem canım işim var'diye karşılık vermiş.Müdürün yanına geldiklerinde müdür Ali'nin kafasına vurmuş.ALi'de:'Do re mi fa şişti kafa'demiş.
Puan Ver
 Toplam Puan  27  Ortalama  6.75
F�kray� Yazd�r
  Seçme Fıkralar
   İlk Ameliyat    Yerçekimi Kanunu
   Deriden cüzdan    Bahane
   58 kayserili veeeee    Temel Jet lee'ye karşı
   qwqw    Temel ve Dedesi
   El pompasu    Mavi kart
   kim daha zeki    Hakim
   Servet    Belki Seni Götürür
   Anadol!    UĞUR
   Tamamen Toplumsal    Öksürük
   Mektup    Günün fıkrası
    BlueSash.NET© 2001-2007