Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Fkra Kategori
   Hayvanlar alemi fkralar
   Kadn erkek fkralar
   Kayserili fkralar
   Mhendis fkralar
   Nam- Kemal fkralar
   Nasreddin Hoca fkralar
   Okul renci fkralar
   Politika fkralar
   Sarho fkralar
   Sarn fkralar
   Spor fkralar
*   Temel (Karadenizli) fkralar
   Trk ingiliz fransz fkralar
   Dier fkralar
 
Çocuk fýkralarý
F�kralar
 
Ali'nin ödevi
 Okunma  1276
 DAha 1.sýnýfa yeni baþlayan Ali'ye öðretmeni bana 5 cümle yazýp getireceksin diye ödev vermiþ. Ali eve geldiðinde babasý gazete okuyormuþ.Ali:
'Babacým bana bir cümle söylermisin?'demiþ. Basasý sinirli olduðu için:
'Git baþýmdan be'demiþ.Ali be cümleyi hemen yazmýþ.Annesini yanýna gittiðinde ise annesi yemek yapýyormuþ ve Sana margarininin þarksýsýný söylüyormuþ.Ali:
'Anneciðim bana bir cümle söylermisin'dediðinde annesi:'sana sana sana'demiþ.Abisinin yanýna gittiðinde abisi Tarzancýlýk oynuyormuþ.Ali:'Abi bana bir cümle söylermisi'demiþ.Abisi:'Tarzan' diye baðýrmýþ.Ali bu cümlelerin hepsini yazmýþ. Ablasýnýn yanýna gittiðinde ise ablasý telefonda sevgilisi ile konuþuyormuþ.Ali:'abla ban bir cümle söylermisin dediðinde ablasý:'gelemem caným iþim var'demiþ.Ali bu cümleyüde yazmýþ.Geriye bir cümle kalmýþ.Dedesi bahçede odun kýrýyormuþ.O anda dedesinin kafasýna odun gelmiþ.Dedesi:'Do re mi fa þiþti kafa'derken Ali bu cümleyide yazmýþ.Ertesi gün Ali okula gitmiþ. Öðretmeni ilk cümleyi söyle demiþ.Ali:'Git baþýmdan be'demiþ.Öðretmen:'Kime dedin onu'diye sormuþ.Ali:'Sana sana sana'demiþ. Öðretmen:'Sen kendini ne zannediyorsun dediðinde,Ali:'Tarzan'diye baðýrmýþ.Öðretmen:' yürü bakalým müdüre gidiyoruz'demiþ.Ali:'gelemem caným iþim var'diye karþýlýk vermiþ.Müdürün yanýna geldiklerinde müdür Ali'nin kafasýna vurmuþ.ALi'de:'Do re mi fa þiþti kafa'demiþ.
Puan Ver
 Toplam Puan  27  Ortalama  6.75
F�kray� Yazd�r
  Seme Fkralar
   Babamda görsün:)    Temel ve idris
   eczacýlýk    Demin Kýmýldadý
   Gizli Ajan    Kraliçe
   Sahte cin    Pembe panter
   Emre    Araþtýrmacý Temel
   Öðretmen    Ýnanmadýnýz
   Mercedes    ASA
   Temel'in din bilgisi    durak
   satýþ    Donsuz Hayalet
   Liste    Bu Temel nasýl öldü yahu
    BlueSash.NET 2001-2007