Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
evybaby pisuar reklam filmi evybaby pisuar reklam filmi
Avrupa Yakasi - Gülenay ilk tokat? do?du?umda vurdular bana
Mustafa Sandal-- indir Mustafa Sandal-- indir
Ersin - Bana Seni VersinLer Ersin - Bana Seni VersinLer
SerDem CosKun - BiLdigin bütün DuaLari oku SerDem CosKun - BiLdigin bütün DuaLari oku
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler. Bilmezki giden sevgililer dönmeyecekler... Bir çok gidenin herbiri memnun ki yerinden dönen yok seferinden...
Doðan her günün sabahýnda içimde gözlerini görebilmek aþký olmasa, inan hiçbir þeye deðmezdi yaþamak. Sevgililer günün kutlu olsun!
O kadar insan varki, dünya doldu taştı ama ben onların arasında yapa yalnızım,çünkü ben sensizim sensiz.
Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. Niye mi? Çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!
Kaplanla göz göze gelmiþ bir ceylan gibi , ürkek bakýþlarýmda sensizlik , ýskalanmýþ hayallerimde gençliðim ,eremediðim vuslatlarda ümidin.
Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.
@--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarý geliyor. Ama bil ki gerçeðini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiðimi fýsýldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yýldýzlar kadar çok seviyorum.
Biliyorum bugün seni istemeden kýrdým ve sonra piþmanlýklar denizinde kulaç atýp durdum çaresizce... Biliyorum gözlerinden okudum kýrgýnlýðýný. Affet beni n.olur sevdiðim... Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Dostlar ırmak gibidir. kiminin suyu az, kiminin çok... kiminde ellerin ıslanır yalnızca, kiminde ruhun yıkanır boydan boya.
Bazý rüyalar diðerlerinden daha uzun sürer. Bazýlarý da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam þu an bu mesajý okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!
Sözlerinden belli, kýrmýþým seni bilmeden... Bir öpücük versem, sarýlsam, özür dilesem affeder misin beni?
Dilerim yeni yaþýnda mutluluklarýn en güzelini yaþar, baþarý merdivenlerini týrmanýrsýn ve dilerim yüzün hep güler, neþeni hiç yitirmezsin. Doðumgünün kutlu olsun!
Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak...
Bir insanýn idealleri olmalý, sonsuzluk gibi... Bir insanýn özlemi olmalý, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanýn birtanesi olmalý, o da senin gibi...
Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
Saða dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor... Yok nafile uyku tutmuyor... Çünkü aklým sende ve bugünkü kavgamýzda... Bana kýrgýn olma istiyorum sevdiðim... Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barýþalým da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.
Yeni bir aþka baþlýyorum sanmýþtým galiba çok yanýlmýþým. Bu aþkýn sonuda ayrýlýk olacak,ve yaþadýklarým geride kalacak. Geriye acý ve güzel hatýralar kalsa bile,onlarý hatýrlamak ayrýlýk kadar acý olmayacak..
    BlueSash.NET 2001-2007