Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
Emel Muftuoglu - Eglenilecek Kizlar Evlenilecek Ki Emel Muftuoglu - Eglenilecek Kizlar Evlenilecek Ki
iki yabanci 9.bölüm kisim 1 iki yabanci 9.bölüm kisim 1
Son Tercih 6.bölüm kisim 3 Son Tercih 6.bölüm kisim 3
Sibel Can - Yalnizlar Treni Sibel Can - Yalnizlar Treni
kolera ft. derin darbe triplex mazi kolera ft. derin darbe triplex mazi
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun canım annem…
En ýþýltýlý bakýþlarýn gözlerinde, en tatlý sözlerin kulaklarýnda, tüm mutlulukarýn avuçlarýnda ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaþayacaðý nice mutlu kandillere.
Sen son cümle ben noktayım,bitme bensiz bitme sakın!bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın.su bende ben kuraktayım.var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım.sakın durma gitme sakın...
Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli ve anlamlısı olan anneme,seni çookk ama çok çok seviyorum...en anlamlı günde yanında olabilecek olmak çok güzel...
Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kýrdým seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.
Yüreðimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaþatan tek duygu senmiþsin bebeðim... Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yýllara.
Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
Yaptýðým onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadý. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet...
Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barýþ mesajý. Tüm kýrgýnlýklarý yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...
Göz Damlalarýnýn Yanaklarýna Çizdiði Islak Patikalarý Seyret, Seyret ki Yalnýzlýðýn Acýsýný Anlayasýn. Dudaklarýný Okþayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Aðlayasýn.
Denizi içerken maviler takýldý boðazýma, karaya vuran balýk gibi çýrpýnýyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
Elbet mutluluk elimi tutacak birgün, elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazıkki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acıda sevgin kadar geçicidir..
Annecim, biriciğim.. Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde.. Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim.. SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM... Anneler günün kutlu olsun!!!
Uykudan uyanýnca insaný uyandýðýna piþman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasýn! O kadar güzelsin ki yüzüne bakamýyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamýyorum. Dolanýp sarmak geliyor içimden, saramýyorum. Öylesine baðlanmýþým ki, sensiz duramýyorum. Seni çok seviyorum.
Allah'ýn aþkýyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varýp huzura erince, þu fakiride an bu gece. Hayýrlý kandiller!
Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!
Birgün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldunmu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..
Sen benim hayatýmda olduðun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!
Yaþa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasýn yaþamýnda. Yaþýn kaç olursa olsun her þeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neþeli ve yaþam dolu yaþlara...
Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !
    BlueSash.NET 2001-2007