Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Sevgi-Ak
Astroloji
* Burlar
(Gnlk Bur Fal)
Rya Tabirleri
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında.Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.
Duygular vardýr anlatýlmayan sevgiler vardýr kelimelere sýðmayan bakýþlar vardýr insaný aðlatan insanlar vardýr ki asla unutulmayan,iþte sende onlardansýn!!!
Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar deðerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düþünemiyorum.
Hayat kadehse eðer, aþk da kadehi dolduran þaraptýr. Kadehinizin hiç þarapsýz kalmamasý dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.
Bir bütün olmak için birleþen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrýlmasýn ve her zaman sevgi dolu baksýn gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiðiniz yolda, güneþ hep önünüzde olsun ki gölgeler ardýnýzda kalsýn. Ömür boyu mutluluklar
En güzel yarınlar senin olsun,ömrün mutlulukla dolsun çünkü sen buna layıksın.eğer gün gelirde beni unutursan inanki gülüm canın sağolsun.
Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.
Bugün belki de çok kiþiden doðumgünü mesajý alacaksýn, ancak þu an okuduðun içlerinde en farklýsý. Çünkü bu mesajýn her harfi tamamen sevgiden oluþuyor. Hayatýnýn her döneminde mutlu ve saðlýklý olmaný diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleþsin, hayat güneþi her daim seni aydýnlatsýn! Ýyi ki doðdun ve iyi ki varsýn...
Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!
Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.
Sakýn üzülme hayatýn hýzýna, en güzel yýllar çabuk geçenlerdir... Geleceðini oluþturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek þekilde olmasýný dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakýþýyor. Daha nice mutlu yýllara...
Kapkara bir bulut seni sararsa kaybolmuşsan bir meçhulde gözlerini kapa ve elini kalbine koy. Bulursun doğru yolu çünkü beni meçhul bile sende ayıramaz.
Geceyi deniz tutmuş, kalbimi hasret, hangi sularda ayak izlerin, hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin
Yaþamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Bu sevgililer gününde yanýnda deðilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!
Dilerim yeni yaþýnda mutluluklarýn en güzelini yaþar, baþarý merdivenlerini týrmanýrsýn ve dilerim yüzün hep güler, neþeni hiç yitirmezsin. Doðumgünün kutlu olsun!
Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...
Bir dostun üzüntüsüne herkes katılır, başarılarına ise ancak yüksek ruhlular sevinir.
Sevmemiştim kimseyi seni sevdiğim kadar,çekmedim kimseden senden çektiğim kadar.
Hayal kur, ne hayal kurmak istersen... Gez, nereye gitmek istersen... Ol, ne olmak istersen.... Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için
Seni Yýldýzlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakýnsýn Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.
    BlueSash.NET 2001-2007