Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Sevgi-Aşk
Astroloji
* Burçlar
(Günlük Burç Falı)
Rüya Tabirleri
 Hazır Mesajlar
 Hazır Mesajlardan Seçmeler
Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
Sil baþtan yaþama þansým olsaydý eðer kusursuz olmaya çalýþmaz rahat býrakýrdým yüreðimi korkmazdým daha çok riske girip sana aþýk olamaktan!!!
Herzaman duyamadýðýmýz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yaðmur arkasýnda saklý olan toprak kokusu gibi ortaya çýksa keþke...
Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliðe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalým nice yýllara.
Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kýrdým seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.
Sana doðru bir kelebek uçurdum, daðlarý denizleri aþtý seni buldu, yanaðýna ufacýk bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya, başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde, kâğıdı, kalemi elime alıp, seninle dertleşmek, yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geçiyor içimden. Sana yazmak. “Sana Seni Yazmak”.
Seni yüreðimden atabilsem atamýyorum, Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum Sensizlik acýsýný çekemiyorum, Dönersen diye koþtum camlara Ama yoksun yine yok...
Kimsin sen? Yaþamak isteyip de yaþayamadýðým umutlarým, farkýnda olmadan yýllardýr beklediðim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiðimsin, sevdiðimi söyleyebildiðim...
Býrak da aksýn zaman býrak coþsun saatler býrak kaçsýn yelkovan kovalasýn akrepler býrak haykýrsýn hayat inlesin yerle gökler nasýlsa biryerlerde seven kalp seni bekler..
Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!
Birgün Yaðmura Yakalanýrsan Benden Kaçtýðýn Gibi Yaðmurdanda Kaç. Çünkü Bulutlarýn Arkasýnda Kaybolan Aþký Ýçin Aðlayan Benim.
Yaþamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Bu sevgililer gününde yanýnda deðilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!
Yardým etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaþama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. Ýhtiyacým var bu ara unutmak üzereyim mutluluðu, unuttum sýcak bir çayýn tadýný, esen rüzgarýn serinliðini, hadi durma öyle hatýralarýmý canlandýr, iyi olanlarý?
Sevmiyorum þu saatin sesini,akmasýn dursun zaman.herþeyin bir öncesi ve sonrasý vardýr derler ya; YALAN. senden önce vardým belki ama aþkým senden sonra olmayacaðým inan.
Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir
Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider
Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!
Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşÃ¼ yok biliyorum Her gün seni düşÃ¼nüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.
Yaþamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak deðildir. Sen yokken bile seni yürekte yaþatabilmektir...
    BlueSash.NET© 2001-2007