Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Sevgi-Aşk
Astroloji
* Burçlar
(Günlük Burç Falı)
Rüya Tabirleri
 Hazır Mesajlar
 Hazır Mesajlardan Seçmeler
İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.
Dost, deniz kenarýnda taþ toplamaya benzer önce teker teker toplarsýn sonra teket teker atarsýn. Ancak bazýlarýný atmaya kýyamazsýn. Sen de atmaya kýyamadýklarýmdansýn...
Araya koskoca yıllar girsede kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girsede araya ben seni unutmam unutamamki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüslük verdin benseni nasıl unuturumki sen bana bir can bir sevgi verdin..
Bulutlara yükledim özlemimi; þimþeklerle çaktýrdým sevgimi; Yaðmurlar yaðdýrdým gözyaþlarýmla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?
Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun...
Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum.Bu hayatı anlamsız,sensiz yaşıyorum.Her gün sanki ölümü bekliyorum.Çünkü ben sensiz yapamıyorum..
Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında.Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.
Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca "zaman"ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar
Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini,yaşantında hiçbirşeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.
Kapkara bir bulut seni sararsa kaybolmuşsan bir meçhulde gözlerini kapa ve elini kalbine koy. Bulursun doğru yolu çünkü beni meçhul bile sende ayıramaz.
Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüregimi, savursam küllerimi daglara denizlere ,yeserirdi küllerim sana olan sevgimle..
O kadar öfke doluyumki sana anlatamam.seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.ya seveceksin yada sevmeyeceksin.ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin
En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyoru.Hep Mutlu Ol..
Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2007 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!
Biliyorum hata bende... Yaptýðým affedilecek bir þey deðil! Ama yine de yalvarýyorum sana n.olur beni affet...
Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiðim zaman, üzüntülerimi alýp onlarýn yerine þimdiye kadar kimsenin baþaramadýðý o sýcaklýðý koymayý baþardýðýn için...
Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, þaþkýnlýklar ve sevinçler yaþayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca "zaman"ýnýz olmasýný diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrýlmasýn! Mutluluklar
Yaðmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteðindeki hayýr cevherlerini baþýmýza boþaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapýlmanýz dileðiyle. Nice kandiller.
Kalpler vardýr ,sevgiyi yaþatmak için,Ýnsanlar vardýr, dostluðu paylaþmak için,Mubarek günler vardýr, Beraberce kutlamak için..
Kardeþliðin daimi olduðu, sevgilerin birleþtiði dostluklarýn hiç bitmediði, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.
    BlueSash.NET© 2001-2007