Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Sevgi-Ak
Astroloji
* Burlar
(Gnlk Bur Fal)
Rya Tabirleri
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!
Birgün Yaðmura Yakalanýrsan Benden Kaçtýðýn Gibi Yaðmurdanda Kaç. Çünkü Bulutlarýn Arkasýnda Kaybolan Aþký Ýçin Aðlayan Benim.
Ben bu özür iþlerinde hiçbir zaman iyi olamadým ancak seni o kadar seviyorum ki? onun için? Özür dilerim caným!
Sana yýldýzlar kadar yakýn olmak isterdim, her baktýðýnda beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakýn olmak isterdim, üzüldüðünde gözyaþlarýný yaðmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakýn olmak isterdim ki beni, seni sevdiðim kadar sevebilmen için?
Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar!
Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceði þeylerdi. Ancak size karþý duygularým çok yoðun ve sizinle sýkça görüþmek isteðindeyim... Eðer özürlerimi kabul eder ve bana bir þans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!
Biraz þans, biraz sevgi ve sabýr, birer parça zaman, baþarý ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karýþtýrýp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleþtiði bir "hayat pastasý" yapabiliriz sanýrým... Nice yaþlara!
Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!
Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum.Bu hayatı anlamsız,sensiz yaşıyorum.Her gün sanki ölümü bekliyorum.Çünkü ben sensiz yapamıyorum..
Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O'nu ayaklarını altında arar... Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…
Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz. Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez.
Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"
Bugün bir yaþýný daha doldurmanýn mutluluðunu yaþarken geleceðin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doðumgünün kutlu olsun.
Bugün doðumgünün olduðu için farklý ve özel olduðunu mu sanýyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün deðil her gün farklý ve özelsin... Dostluðunun, arkadaþlýðýnýn verdiði keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. Ýyi ki varsýn.. Birlikte daha nice yaþlara...
Seni ne kadar sevdiðimi anlamak istiyorsan; yaðan her yaðmur damlasýný yakalamaya calýþ.yakalayamadýðýn her yaðmur damlasý seni ne kadar sevdiðimin ispatýdýr...
Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayýp az da olsa sevmek; bir kadýnla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalýþmamak gerekir.
Seni ben değil gözlerim seçti onlar beğendi.Sen benim değil onlarınsın. Gittiysen bana ne onlar ağlasın.
Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım...
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
Sana ne demeliyim? Hayatým desem hayat kýsa,güneþim desem güneþ batýyor, çiçeði desem o da soluyor...Sana caným demeliyim çünkü bu can seninle yaþýyor!
    BlueSash.NET 2001-2007