Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
Türkei-Griechenland /Türkiye - Yunanistan 24.3.07 Türkei-Griechenland /Türkiye - Yunanistan 24.3.07
Avrupa Yakasi 123 Bölüm 2 Avrupa Yakasi 123 Bölüm 2
Avrupa Yakasi 122 Bölüm 7 Avrupa Yakasi 122 Bölüm 7
Yalan Dunya 1.bölüm kisim 1 Yalan Dunya 1.bölüm kisim 1
Tv Makinasi Kiz Kurulari 26 05 07 Tv Makinasi Kiz Kurulari 26 05 07
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Biliyorsun her gökkuþaðýnýn bittiði yerde bir hazine saklanýrmýþ. Gökuþaðýný takip ettim geçenlerde sende bitti... En deðerli hazinemsin benim, canýmsýn.
En güzel yarýnlar senin olsun, sen buna layýksýn ömrün mutluluklarla dolsun. Eðer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlým canýn saðolsun.
Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaþlar, ona susamýþ dudaklar kadar, açýlan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.
Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.
Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın... Anneler günün kutlu olsun canım annem...
Kýþ baharý özler bende seni,Toprak suya hasret bende sana, Acýmasýz bir dünya herþeyi yalan,Sevgisiz bir hayat mecburuz buna.
Duygular vardýr anlatýlmayan sevgiler vardýr kelimelere sýðmayan bakýþlar vardýr insaný aðlatan insanlar vardýr ki asla unutulmayan,iþte sende onlardansýn!!!
Beni karanlýktan aydýnlýða, yalandan gerçeðe, ölümden ölümsüzlüðe götürdüðün için teþekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte caným.
Sevgi karanlýk bir tünelde yakýlan mum ýþýðý gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduðunu söylemez.
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.
Kar tanesi eriyip dudaklarýna indiðinde ve o bir damlanýn serinliðini biriyle paylaþmak istediðinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacaðým.
Bir þiir yaz bana içinde alabildiðince mutluluk olsun ayýn gölgesinde unutulan sevgi tohumlarýyla yeþere dursun veya bir þarký söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsýn yaðan yaðmurlarla ýslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasýn.
Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak...
Buruk hasret dolu geceleri öldüreceðim bir gün bu ayrýlýk þarkýlarýný kurþuna dizeceðim ve seni benden ayýrdýðý için kaderimi mahkemeye vereceðim.
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.
Şimdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek
Değer verdiğin insan sana Değer vermiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın.
Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim.Seni benden ayrıdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim
Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak,dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek
    BlueSash.NET 2001-2007