Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
Banker Bilo Banker Bilo
iki yabanci 12.bölüm kisim 4 iki yabanci 12.bölüm kisim 4
Mavi Bokcuk -süper küfür Mavi Bokcuk -süper küfür
Korkusuzlar 1.bölüm kisim 3 Korkusuzlar 1.bölüm kisim 3
Oktay GürTürk - Yigit YaraLi oLur Oktay GürTürk - Yigit YaraLi oLur
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Yalnýz açýða çýkan ýþýðý görebiliyorsan, yalnýz söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun...
Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine... Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!
Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun beraber olamayız benim gibi biliyorsun, ayrı dünyaların insanısın yavrucağım sen kendi dünyanın toprağıda büyüyorsun.
Dostlar ýrmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin ýslanýr yalnýzca kiminde ruhun yýkanýr boydan boya.
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.
Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları! Özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları!
Rüzgarýn kemanýný çaldýðý ve yaðmur damlalarýnýn percerene vurduðu bir gecede yataðýna uzanýp, keþke dediðin tüm güzelliklerin sizin olsun.
Kardeþliðin daimi olduðu, sevgilerin birleþtiði dostluklarýn hiç bitmediði, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.
Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider
Düşlerim vardı görmekten korktuğum, hislerim vardı söylemekten korktuğum, şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum, şimdi sen varsın kaybetmekten korktuğum...
Aþk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düþünmektir.Ve aþk öyledirki nerde imkansýz varsa onu seçer.
Merhaba hasret kokan sevgilim Satýrlarým seninle baþlayýp seninle bitiyor. Ama ne gecem ne gündüzüm sen siz geçiyor hasretin yüreðimde alevlenirken seni arýyor bu yürek ve sevgin damarlarýmda akarken lanet okuyor bana zalim felek !
Bir gün daha doðdu sonsuz umutlar taþýyan eþsiz duygularla..umarým bu günde gelecek güzel günlerin habercisidir.
En güzel yarınlar senin olsun,ömrün mutlulukla dolsun çünkü sen buna layıksın.eğer gün gelirde beni unutursan inanki gülüm canın sağolsun.
Yüreðimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaþatan tek duygu senmiþsin bebeðim...
Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedimki Sen Hiç GökyüZüNden Vazgeçebilirmisin...
Benim annem, canım annem. Sen benim hayatımın, en büyük varlığısın. Sensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şey. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorum. Anneler günün kutlu olsun annem…
Ilýk bir rüzgar esti buradan, nereden estiðini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklýma sen geldýn cünki özlenen sendin. birtanem
Avuçlarýn açýldýðý, gözlerin yaþardýðý, ilahi esintilerin kalpleri okþadýðý anýn bir asra bedel olduðu bu gece dualarda birleþmek dileðiyle kandilinizi kutlarým.
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.
    BlueSash.NET 2001-2007