Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
iki yabanci 10.bölüm kisim 3 iki yabanci 10.bölüm kisim 3
Evridiki - Comme Ci, Comme ça (Cyprus Eurovision 2 Evridiki - Comme Ci, Comme ça (Cyprus Eurovision 2
iki yabanci 9.bölüm kisim 6 iki yabanci 9.bölüm kisim 6
Leylan - Bölüm 2 Parca 1 Leylan - Bölüm 2 Parca 1
Dudaktan Kalbe 3.Bölüm 5.Kisim Dudaktan Kalbe 3.Bölüm 5.Kisim
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Dün gece sen uyurken kýzýla boyadým denizleri, uçurumdan attým sessizliði, haber saldým rüzgarlara, fýsýldasýnlar seni ne çok sevdiðimi ve özlediðimi...
Sevdimde ne geçti elime her türlü çile verdin seven kalbime.. düşündüm taşındım kendi kendime yeni bir sevda arayacağım bundan sonra seni unutacağım...
Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum.Bu hayatı anlamsız,sensiz yaşıyorum.Her gün sanki ölümü bekliyorum.Çünkü ben sensiz yapamıyorum..
Senden özür dilemek için bana bir fýrsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluþmak ve konuþmak isteðimi dile getirsem bana görüþme þansý verir misin? Umarým cevabýn olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her þeyden önce bunu bilmelisin!
Bulutlara yükledim özlemimi; þimþeklerle çaktýrdým sevgimi; Yaðmurlar yaðdýrdým gözyaþlarýmla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?
Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem
Seni dünler için sevmedim.dünler yaþanýp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarýnlar için sevdim çünkü yarýnlar hiç bitmeyecek ..
Öperim dudaklarýndan gül kokulu yanaklarýndan her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!
En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak 'merhabadır' bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun!
Özgürlük düþlerde deðil ,kendi kendimize yükselttiðimiz çitlerin ardýndadýr
Gecenin güzel yüzü yüreðine dokunsun, þeytan senden uzakta, melekler baþucunda olsun, güneþ öyle bir geceye doðsun ki dualarýn kabul kandilin mubarek olsun.
En değerli şey sen oldun Ve birden en değersiz.. İkisinide sen istedin Geldin ve gittin Sadece izlemekle yetindim.
Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakýþýnýz kadar güzel, umudunuz yarýn kadar yakýn, yarýnýnýz aþkýnýz kadar mutlu, aþkýnýz Miraç kadar mukaddes, dualarýnýz istediðiniz gibi makbul olsun.
Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...
Seni her düþündüðümde kalbime bir yýldýz çiziyorum. Benim þimdi kaç yýldýzým var biliyor musun? Benim artýk bir gökyüzüm var..
Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparýp kokladýðýnda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çýkmamak için?
Senin için yazdýðým þiirlerin birinde bir mýsrada gizlenen bir kelime olsam ve Sen þiiri okurken beni söylediðinde tatlý dudaklarýna konan öpücük olsam.
Benim Ýçin Hayatta Ýki Þey Önemlidir, Biri Sen Diðeri Özgürlüðüm. Özgürlüðüm Ýçin Canýmý, Senin Ýçin Özgürlüðümü Feda Ederim.
Geceyi deniz tutmuş, kalbimi hasret, hangi sularda ayak izlerin, hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...
    BlueSash.NET 2001-2007