Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
Avrupa Yakasi 129 Bolum 7 kisim Avrupa Yakasi 129 Bolum 7 kisim
g.a.g videolari 16 g.a.g videolari 16
Yalan Dunya 2.bölüm kisim 3 Yalan Dunya 2.bölüm kisim 3
boyle komik sey olurmu Sahan
Hande Yener - Kelepce Hande Yener - Kelepce
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...
Ne seni unutmak gibi bir çaba var içimde. Nede aşkını körükleyen rüzgar. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm. Nede seni kırmaya dayanabilecek kalbim var.

Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim...
Nikahýnýza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta deðilim. Umarým her þey gönlünüzce olur?
Yükü sevgi özü saygý gücü barýþ süsü hoþgörü olan mübarek miraç kandilini kutlarým Allah'a emanet olun.
Bir avuç alkýþ, bir kucak sevgi, sýcak bir mesaj, kapatýr tüm mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, bayramýnýz kutlu olsun.
Borçlarýmýzdan, ceza ve günahlarýmýzdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve baðýþlayandýr, unutmayalým.. Eller semaya kalkýp, yürekler bir atýnca bu gece, gözler sevinç yaþlarýyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarýnýz kabul olsun!
Yedi ayrý iklimden yedi çesit arý getirseler yedi çesit arý yedi ayrý çiçeði dolaþsa yedi ayrý çiçekten bal yapsa senin kadar tatlý olamaz... Ýyi ki varsýn!
Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düþtüðüm yer dudaklarýn olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.
Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.
Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanýn 60 saniye olduðu öðretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduðu öðretilmedi. Yaþamýmýzýn her anýnda birlikte olmamýz dileðiyle sevgilim...
Seziyorum ki kaçacaksın yalvaramam koşamam ama sesini bırak bende Biliyorum ki kopacaksın tutamam saçlarından ama kokunu bırak bende Anlıyorumki ayrılacaksın Cok yıkkınım yıkılamam ama rengini bırak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin en büyük acım olacak içimde ama ısını bırak bende Ayrımsıyorum ki unutacaksın acı kurşun bir okyanus ama tadını bırak bende Nasıl olsa gideceksin Hakkım yok durdurmaya ama kendini bırak bende.
Önce düþtüðümde kalkmayý, sonra aleve dokunduðumda acýyý, sevmeyi öðrendim, sevilmeyi her þeyi öðrendim de yalnýz seni unutmayý öðrenemedim!
Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !
Hani geceden sonra doğarya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin gün geçer hersey biter ama sen bende hiç "bitmeyensin"
Seni sevdiðim kadar yaþasaydým ölümsüzlüðün adýný aþk koyardým... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aþkým!
Özür dilemenin bir asillik olduðunu düþünüyor ve bugün buluþmaya gelmediðim için özür diliyorum senden. Ýnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayý gelemedim?
Mesajým yüreðimin en derin köþesinden geliyor? Bu nedenle þaka mý yapýyor diye düþünme sevdiðim? Kýrgýnlýklar kalksýn istiyorum biriciðim. Özürlerimi kabul et!
    BlueSash.NET 2001-2007