Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
iki yabanci 3.bölüm kisim 6 iki yabanci 3.bölüm kisim 6
Kuzey Rüzgari 5 Bölüm 4 Kisim Kuzey Rüzgari 5 Bölüm 4 Kisim
Hande Yener-Romeo Kulis Hande Yener-Romeo Kulis
Dudaktan Kalbe 5 Bölüm 3 Kisim Dudaktan Kalbe 5 Bölüm 3 Kisim
Kaptan 3.bölüm kisim 5 Kaptan 3.bölüm kisim 5
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Telefondaki sessiz nefesine, sýcacýk gülümsemene, karþýmda otururken beni süzmelerine hasret kaldým. Ýnanki tatlým varlýðýna, arkadaþlýðýna, dostluðuna muhtacým. Seni Ýnanýlmaz Özledim.
Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim þimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklýyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...
Sevgiye gebe kalmış yüreğim hasret doğurdu, çileyle yoğrulmuş gönlüm unutulmuşluğun acısıyla kavruldu. Bir dala vuslta yeterdi yardan kıymetliymiş sunmadı. Aşk olsun
Allahým beni öyle bir sonbahar ayazý öldür ki , sevdiðim mezarýma koyacak tek bir gül bile bulamazsýn...
Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya seni başkalarında aradım ama yoktu beni senin kadar anlayan,Yinede üzülme çünkü ben seni sensizde sevebilirim.
Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.
Sadece özür dilemek istemiþtim. Yapamadým saçma gururuma yenildim ama sessizce çekip gitmene de dayanamadým. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm!
Senden özür dilemek için bana bir fýrsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluþmak ve konuþmak isteðimi söylesem bana bu þansý tanýr mýsýn?
Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.
Biri var uzaklarda haykýrýyor, Biri var uzaklarda seni özlüyor, Biri var uzaklarda seni sensiz yaþamaktan korkuyor, Biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor...
Yastık diye başını ateşe dayayan, yatak diye yılanların üzerinde yatan bir adam, emniyet ettiği bir dostundan düşmanlık sezen bir adamdan daha rahat uyur.
Gökyüzü yýldýzlarla doluydu, ben hep seni düþünürken. Hüzün yýldýzlarý koydum adlarýný, seni hatýrlatýyor diye. Ayný onlar gibi sende benden çok uzaklardaydýn. göz kýrpardýn uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kýrýk kalbim, yaþlý gözlerimle...
Yanaðýna düþen kar tanesi eriyip dudaklarýna indiðinde ve o bir damla serinliði biriyle paylaþmak istediðinde yüzünü rüzgara dön, ordayým!
Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladým sevgimi, yaðmurlar yaðdýrdým gözyaþlarýmla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?
Niçin yağmur bu yağıyor, Neyi ıslatmak istiyor acaba? Bahçe desen, Islak.Cadde desen, Islak. Islatmak istediğin gözlerimse eğer, Boşver , Onlar zaten ISLAK...
Sana dalgalardan kalem yaptým ve kýyýya seni seviyorum yazdým, sen de inandýn deðil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baðlandým sana taptým.
Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!
Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime deðse samanyolundan bir yýldýz düþer.
Bir insanýn idealleri olmalý, sonsuzluk gibi. Bir insanýn özlemi olmalý, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanýn bir tanesi olmalý, týpkký senin gibi.
    BlueSash.NET 2001-2007