Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
kemal sunal kemal sunal - sakar sakir otobüs sahnesi
?srail TEAPACKS Push The Button Eurovision 2007 Is ?srail TEAPACKS Push The Button Eurovision 2007 Is
Ogeday - Iluzyon Ogeday - Iluzyon
S?rbistan Marija ŠERIFOVIC Molitva Eurovision S?rbistan Marija ŠERIFOVIC Molitva Eurovision
Kuzey Ruzgari Bolum 4 Parca 6 Kuzey Ruzgari Bolum 4 Parca 6
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Hmmmm bu mesajý neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatýrlamýyorum. Dur bakayým.. dur dur buldum :) Doðumgünün kutlu olsun !
Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baðlanarak geçsin. Hayat kadehse eðer, aþk da kadehi dolduran þaraptýr. Kadehinizin hiç þarapsýz kalmamasý dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. Birlikte en güzel günleri, en neþeli anlarý ve sevginin doruklarýný yaþayýn! Her þey gönlünüzce olsun ve yuvanýzdan sevgi eksik olmasýn!
Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş binbir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsada bekler
Bir deniz düþün susuz, bir insan düþün mutsuz, bir gece düþün uykusuz. bir yürek düþün sevgisiz, bir bahar düþün çiçeksiz, bir de beni düþün sensiz...
Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.
Hayal kur, ne hayal kurmak istersen... Gez, nereye gitmek istersen... Ol, ne olmak istersen.... Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için
Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun
Yükü sevgi özü saygý gücü barýþ süsü hoþgörü olan mübarek miraç kandilini kutlarým Allah'a emanet olun.
Güneþin güzel yüzü, yüreðine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baþ ucunda dursun. Güneþ öyle bir geceye doðsun ki, dualarýn kabul, kandilin mübarek olsun.
Nasýl ki uzaktaki yýldýz parlak gelirse insana, uzakta olduðun için tutkunum sana! Hani en güzel aþklar imkansýz gelir ya insana, imkansýz olduðun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanýn denizinde huzur gibisin, ýþýðým sensin, güneþimsin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!
Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüreðim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üþümeyesin diye !
160 kýsa karaktere neler sýðdýrabilirim diye düþünüyorum ancak aklýma mutlu bir yaþ ve sevgi dolu nice yýllar dilemekten baþka bir þey gelmiyor. Seni seviyorum.
Eðer gökyüzü bir parça kaðýt, deniz bir þiþe mürekkep olsaydý yine de sana olan duygularýmý yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM !
Zamanla nasıl değişiyor insan. Hangi resme baksam ben değilim. Nerde o günler zevk heyecan bu güler yüzlü adam ben değilim. Yalandır kaygısız olduğum yalan...
Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatýnýza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.
Niçin yağmur bu yağıyor, Neyi ıslatmak istiyor acaba? Bahçe desen, Islak.Cadde desen, Islak. Islatmak istediğin gözlerimse eğer, Boşver , Onlar zaten ISLAK...
Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime deðse samanyolundan bir yýldýz düþer. Sevgililer günün kutlu olsun!
Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!
2007 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
    BlueSash.NET 2001-2007