Giris Sayfan Yap
Favori Sayfan Yap
Tavsiye Et
   
Canli Tv Izle Kullanici Hesaplari Müzik Video Klip Sevgi Ask Eğlence msn Messenger Şifalı Bitkiler, Bitki Dünyası Ramazan Özel 1000 lerce Fıkra { Video } { Game-Oyun } Iletisim
Elence
Seme Videolar
Cem Karaca - islak islak
Banker Bilo Banker Bilo
Avrupa Yakasi 124 Bolum 4 kisim Avrupa Yakasi 124 Bolum 4 kisim
Yalan Dunya 2.bölüm kisim 6 Yalan Dunya 2.bölüm kisim 6
Ajdar'in Dans Hocas? Bulundu SOK SOK SOK Ajdar'in Dans Hocas? Bulundu SOK SOK SOK
 Hazr Mesajlar
 Hazr Mesajlardan Semeler
Sen benim hayatýmda olduðun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!
Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2006 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
Bir gün bir sevda çalar kapýnýzý... Þaþýrýrsýnýz, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmýþsýnýzdýr... Ancak, bu sevgi aþktan öte olarak yerini alýr gözlerinizden kalbinize !
En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.
Ömrümün bana kazandırdığı en güzel şey senin sevgindi..Aynı zamanda kaybettirdiğide senin sevgin oldu. Seninle hiçbir zaman birlikte olmadığım halde yokluğuna bir türlü alışamadım.
Unut dedin! Unutmam dedim! Unutursun dedin! Unutamam dedim! Unutmalısın dedin! Unutmamalıyım dedim! Unutacaksın dedin! Unutmayacağım dedim! (gülümsedin) elbet Unutursun dedin! (gözlerim doldu) asla Unutmam dedim vede asla Unutmayacağım! sen Unutsan bile
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden saðlýk, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neþe eksik olmasýn kandillerin hep kutlu olsun.
Gözlerimde gezdirdiðin gözlerine senin sevginin verdiði güvene kelimelerimi çalan dudaklarýna kýsacasý sana özlemim var...
Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baðlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yaþamanýz dileðimle. Yuvanýzdan sevgi eksik olmasýn. Gözleriniz hep birbirini arasýn. Mutluluklar...
Saða dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor... Yok nafile uyku tutmuyor... Çünkü aklým sende ve bugünkü kavgamýzda? Bana kýrgýn olma istiyorum sevdiðim... Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aþkým, kalbim her þeyim sensin, birtanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barýþalým da güzel rüyalar görelim... Seni seviyorum...
Birgün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile.Kulağına fısıldadım AŞK ızdıraptır diye
Bir kuþ olup gitsem, aþsam þu enginleri, varsam senin yanýna. Öpsem doyasýya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiðince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
Güller Hep Ellerinde Açsýn Ama Dikenleri Batmasýn. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasýn. Mutluluk Hep Yüreðine Dolsun Ama Beni Unutturmasýn.
Hani en güzel aþklar imkansýz gelir ya insana, imkansýz olduðun için aþýðýmsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.
Ayrýlýk küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Týpký rüzgarýn mumu söndürüp yangýný güçlendirdiði gibi... Bizim de sevgimiz hep yaþayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileðiyle...
Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladým sevgimi, yaðmurlar yaðdýrdým gözyaþlarýmla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!
Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime deðse samanyolundan bir yýldýz düþer. Sevgililer günün kutlu olsun!
Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.
    BlueSash.NET 2001-2007